![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 6088579
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita kust kustlandskap landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vatten vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:56
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita kust kustlandskap landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vatten vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:56